Posielame iba samostatne v objednávke
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| vonkajší rozmer: | 35 x 29 x 10,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
Posielame iba samostatne v objednávke
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| vonkajší rozmer: | 35 x 29 x 10,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |