Táto miska je rozmerovo veľká a ťažká odporúčame osobný odber .. pri preprave by sa mohla poškodiť
Dodatočné parametre
| Kategória: | VŠETKY misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Kod výrobku v katalógu: | 15020 |
| vonkajší rozmer misky: | 60 X 45 X 19 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
Táto miska je rozmerovo veľká a ťažká odporúčame osobný odber .. pri preprave by sa mohla poškodiť
Dodatočné parametre
| Kategória: | VŠETKY misky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Kod výrobku v katalógu: | 15020 |
| vonkajší rozmer misky: | 60 X 45 X 19 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |