Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SUBSTRÁTY A ZEMINY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kod výrobku v katalógu: | 62202 |
| obsah: | 1l |
| frakcia: | 4 - 8 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SUBSTRÁTY A ZEMINY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kod výrobku v katalógu: | 62202 |
| obsah: | 1l |
| frakcia: | 4 - 8 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |