Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 15107 |
| celková výška: | 4 cm |
| celková šírka: | 16 x 11 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| váha: | 0,30 kg |
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 15107 |
| celková výška: | 4 cm |
| celková šírka: | 16 x 11 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| váha: | 0,30 kg |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |