Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VŠETKY misky |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 14018 |
| vonkajšia dlžka: | 14,5 cm |
| vonkajšia šírka: | 10 cm |
| vonkajšia výška: | 5 cm |
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VŠETKY misky |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 14018 |
| vonkajšia dlžka: | 14,5 cm |
| vonkajšia šírka: | 10 cm |
| vonkajšia výška: | 5 cm |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |