Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KRUH - Kvet Round bonsai pots |
|---|---|
| celkový priemer: | 12 cm |
| výška: | 7,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | KRUH - Kvet Round bonsai pots |
|---|---|
| celkový priemer: | 12 cm |
| výška: | 7,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |