Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 15-35-0-4 |
| vonkajší rozmer: | 17x 12 x 3,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| váha: | 0,59 kg |
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BONSAJOVÉ MISKY |
|---|---|
| Kod výrobku v katalógu: | 15-35-0-4 |
| vonkajší rozmer: | 17x 12 x 3,5 cm |
| mrazuvzdorná: | áno |
| váha: | 0,59 kg |
| Pondelok | Zatvorené |
| Utorok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Streda | 10:00 - 18:00 hod. |
| Štvrtok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Piatok | 10:00 - 18:00 hod. |
| Sobota | 09:00 - 12:00 hod. |
| Nedeľa | Zatvorené |