Srdečne Vás pozývame na výstavu Cassovia bonsai 2024 , ktorá sa bude konať 3.4.5.máj v Botanickej záhrade v Košiciach

Bonsai elixír 100ml

Kód: 263
Neohodnotené
€3,50
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bonsai elixír

Pomocný prípravok BONSAI ELIXÍR je určený K OŽIVENIU nie len chradnúcich  BONSAJOV , ale aj OSTATNÝCH RASTLÍN, ktorým opadali listy po zlej zálievke, (nepoliatie, preliatie), po napadnutí škodcom, či z nedostatku svetla alebo keď  jednoducho nevyzerajú z rôznych aj neznámych príčin dobre ....

Elixír ovplivňuje priaznivo ich rast a vitalitu, podporuje nie len rychle obnovenie poranených koreňov, ale aj intenzivný rast novej koreňovej hmoty. Zároveň zrychluje transport živín od koreňov k listom a naspäť ku koreňom.

Tento prípravok sa dá na rozdiel od hnojiva používať hneď po presadení, u izbových rastlinách celoročne, u vonkajších len na jar a v lete, pretože nutia rastlinu k intenzívnemu prerašeniu.

Fľaštička s obsahem 100 ml je určená na 2 litre substrátu v miske (v kvetináči). Po odstrihnutí zelenej špičky ampulku otočíme a zapíchneme do mierne vlhkého substrátu. Pokiaľ sa tenká trubička upchá zeminou, Bonsai Elixír k rastlinám nastríekame stlačením flaštičky priamo do substrátu. U menších rastlinách postačí nastriekať len časť Elixíru do vlhkej zeminy. Prípravok se dá aplikovať opakovane po dvoch týždňoch.

Dodatočné parametre

Kategória: HNOJIVÁ,POSTREKY A PASTY
Kod výrobku v katalógu: 61805