BIO-GOLD CLASSIC MOTOHI - 1,3 kg

Kód: 5483
Novinka
Neohodnotené
€35
Skladom (>5 ks)

BIO-GOLD CLASSIC MOTOHI hnojivo na bonsaje 1,3 kg. Organické hnojivo v malých 100% prírodných peletách. Špeciálne navrhnutý tak, aby sa v čase presádzania zmiešal s pôdou, ale dá sa použiť aj na hnojenie bonsajov od jari do jesene. . Toto hnojivo stimuluje rast koreňov a zvyšuje obranyschopnosť stromov. Veľmi rýchlo aktivuje bakteriálny život pôdy a stimuluje rozvoj mykorhíz.

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO-GOLD CLASSIC MOTOHI hnojivo na bonsaje 1,3kg. Organické hnojivo v malých 100% prírodných peletách. Špeciálne navrhnutý tak, aby sa v čase presádzania zmiešal s pôdou, ale dá sa použiť aj na hnojenie bonsajov od jari do jesene. . Toto hnojivo stimuluje rast koreňov a zvyšuje obranyschopnosť stromov. Veľmi rýchlo aktivuje bakteriálny život pôdy a stimuluje rozvoj mykorhíz.

Používa sa veľmi jednoducho. Ďalej ho treba do pôdy pridať len v správnom pomere v čase presádzania.

DÁVKOVANIE : 8 gramov (plná dezertná lyžička) na každých 10 cm šírky misky . Toto hnojivo si zachováva svoju účinnosť približne 6 mesiacov.

Skladujte na chladnom a suchom mieste s uzavretým vreckom. Nevhodné na ľudskú spotrebu.  Používajte iba na hnojenie rastlín. Uchovávajte na uzavretom mieste a mimo dosahu detí a  domácich zvierat.

NPK 2-8-4

Dodatočné parametre

Kategória: Hnojivá
hmotnosť: 1,3 kg